Menu
Your Cart

APRONX

Apronx APX-120M Cat5e-Cat6 120 metre 4K KVM HDMI Extender..
3.151,32TL
Vergiler Hariç:2.626,10TL
Apronx APX-1210A 12V 10A Metal Kamera Güç Adaptörü..
294,59TL
Vergiler Hariç:245,49TL
Apronx APX-1215A 12V 15A Metal Kamera Güç Adaptörü..
340,54TL
Vergiler Hariç:283,78TL
Apronx APX-1230A 12V 30A Metal Kamera Güç Adaptörü..
529,72TL
Vergiler Hariç:441,44TL
Apronx APX-FA102 ODF (SC-DX-12 Port-Shift)..
1.089,60TL
Vergiler Hariç:908,00TL
Apronx APX-FA103 Optical Fiber Distribution Box(SC-DX-24Core-Metal)..
352,80TL
Vergiler Hariç:294,00TL
Apronx APX-FA104 ODF (SC-DX-24 Port-Shift)..
1.262,42TL
Vergiler Hariç:1.052,02TL
Apronx APX-FA211 Fiber PIGTAIL (SC-PC-SM-1 Core-0.9-1M-G657 A2 )..
25,95TL
Vergiler Hariç:21,62TL
Apronx APX-FA302 Fiber Adapter(SC-SC-PC-SM-SX-Plastic) 50 li paket..
745,94TL
Vergiler Hariç:621,62TL
Apronx APX-FA311 Fiber Adapter(SC-SC-PC-MM-DX-Plastic) 20 li paket..
248,65TL
Vergiler Hariç:207,21TL
Apronx APX-FA312 Fiber Adapter(SC-SC-PC-MM-SX-Plastic) 50 li paket..
486,48TL
Vergiler Hariç:405,40TL
Apronx APX-FA701 SFP Module 1.25 Mhz Sm Pair 10 paket..
8.048,57TL
Vergiler Hariç:6.707,14TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)